HOOFKANTOOR

GPS-koördinate: 26º 5′ 21.12″ S / 27º 59′ 55.98″ E

Straatadres:
ATKV-hoofkantoor
h/v Dover- en Surreystraat
Ferndale
Randburg

Posadres:
Posbus 4586
Randburg
2125

Tel.: 011 919 9000
Faks.: 011 919 0220
Tolvry: 0800 00 2209
Inbelsentrum: 011 919 9092
E-pos: atkv@atkv.org.za

KONTAK ONS

  • *
  • *
KUNSTE KONTAK

kunste

Gerrie Lemmer
Hoofbestuurder: ATKV-Projekte

Tel: 011 919 9060
Faks: 0862620216
E-pos: GerrieL@atkv.org.za

kunste

Johan Esterhuizen
Bestuurder: ATKV-Jeugprojekte

Tel: 011 919-9059
Faks: 011 886-5459
E-pos: JohanE@atkv.org.za

kunste

Nita Cronjé
Bestuurder: Feeste en Produksies

Tel: 011 919-9087
Faks: 011 886-5459
E-pos: NitaC@atkv.org.za


kunste

Benjamin Bock
Bestuurder: ATKV-Erfenisprojekte

Tel: 021 880-1761
E-pos: BenjaminB@atkv.org.za

kunste

Lizette Odendaal
Bestuurder: ATKV-Postmatriek

Tel: 082 416 7217
E-pos: LizetteO@atkv.org.za

kunste

Bessie Keun
Projekorganiseerder: ATKV-Applous,
ATKV-Komposisie Kommpetisie

Tel: 082 454 6060
E-pos: bessie@keuns.com


kunste

René Arendse
Projekorganiseerder:
Rapport ATKV-Korekompetisie

Tel: 084 769 7987
E-pos: rene.smartbusiness@gmail.com

kunste

Lizané Basson
Projekorganiseerder: ATKV-Tienertoneel,
ATKV-Handevat

Tel: 011 919 9078
E-pos: LizaneB@atkv.org.za

kunste

Annemarie Alberts
Projekorganiseerder: ATKV-Jeugberaad,
ATKV-Jeugleiersimposiums

Tel: 011 919 9066
E-pos: AnnemarieA@atkv.org.za


kunste

Lizelle van Staden
Projekorganiseerder: ATKV-Redenaars,
ATKV-Debat

Tel: 083 660 4822
E-pos: Lizellevst@gmail.com

kunste

Ilse Schürmann
Projekorganiseerder: ATKV-Muziq,
ATKV-Muziqanto

Tel: 082 851 7157
E-pos: Klassiek@atkv.org.za

kunste

Morné van Staden
Projekorganiseerder: ATKV-Crescendo,
ATKV-Liedjieslypskool

Tel: 011 919 9091
E-pos: MorneV@atkv.org.za


kunste

Elias Nel
Projekorganiseerder:
Erfenisprojekte

Tel: 021 880 1761
E-pos: EliasN@atkv.org.za

kunste

Hannelie van Schalkwyk
Hulporganiseerder: Feeste en Produksies

Tel: 011 919 9012
E-pos: HannelieV@atkv.org.za

kunste

Louisa Janse van Rensburg
Hulporganiseerder: ATKV-Muziq,
ATKV-Muziqanto

Tel: 011 919 9009
E-pos: LouisaV@atkv.org.za


kunste

Melanie Marais
Hulporganiseerder: ATKV-Redenaars,
ATKV-Debat

Tel: 011 919 9109
E-pos: MelanieM@atkv.org.za

kunste

Cindy du Plessis
Hulporganiseerder: ATKV-Tienertoneel,
ATKV-Jeugberaad

Tel: 011 919 9109
E-pos: CindyD@atkv.org.za

kunste

Jacqueline Göttert
Hulporganiseerder: ATKV-Applous,
ATKV-Handevat

Tel: 011 919 9038
E-pos: JacquelineG@atkv.org.za


kunste

Bjorn Pick
Hulporganiseerder: Erfenisprojekte

Tel: 021 880 1761
E-pos: BjornP@atkv.org.za

 

 


TAAL KONTAK

ATKV Profiel_Anzil Kulsen

Anzil Kulsen (Noord-Kaap)
Projekorganiseerder: Leeskringe in die Noord-Kaap en taalerfenis

E-pos: anzilk@atkv.org.za

ATKV Profiel_SuzieMatlhola

Suzie Matlhola
Projekorganiseerder: Afrikaans-in-Soweto, Talethon

Tel: 011 919 9075
E-pos: suziem@atkv.org.za

ATKV Profiel_JeanneNaude

Jeanné Naudé
Projekorganiseerder: Afrikaanse Olimpiades, AKTV/Kuier-gedigtekompetisie

Tel: 011 919 9088
E-pos: jeannen@atkv.org.za


ATKV Profiel_RozeldiTrollip

Rozeldi Trollip
Projekorganiseerder: Skitter-in-Afrikaans, Moedertaalprojek (#MyTaal)

Tel: 011 919 9006
E-pos: rozeldit@atkv.org.za

ATKV Profiel_ReneZietsman

René Zietsman
Projekorganiseerder: Leeswerkswinkel, Leeskringe (buite Noord-Kaap), Spelathon, Leeskompetisie

Tel: 011 919 9094
E-pos: renez@atkv.org.za

ATKV Profiel_ArethaDaries

Aretha Daries
Hulporganiseerder: Leeswerkswinkel, Skitter-in-Afrikaans

Tel: 011 919 9095
E-pos: arethad@atkv.org.za


ATKV Profiel_CharltonLee

Charlton Lee

Hulporganiseerder: Spelathon, Leeskompetisie, Olimpiade

Tel: 011 919 9077
E-pos: charltonl@atkv.org.za

ATKV Profiel_Evelyn Ferreira

Evelyn Ferreira
Senior bestuurder taal

Tel: 011 919 9005
E-pos: evelynf@atkv.org.za

ATKV Profiel_KarienBrits

Karien Brits
Bestuurder taal

Tel: 011 919 9136
E-pos: karienb@atkv.org.za

 


GEMEENSKAP KONTAK

gemeenskap

Dominic Paris
Bestuurder: Takke

Tel: 011 919 9036
E-pos: dominicp@atkv.org.za

gemeenskap

KZN/OOS-KAAP

Coenraad Janse van Rensburg
Streeksorganiseerder

Tel: 033-345-9091
E-pos: coenraadv@atkv.org.za

gemeenskap 2

VRYSTAAT/NOORD-KAAP

Andriette Potgieter
Streeksorganiseerder

Tel: 051-436-2579
E-pos: andriettep@atkv.org.za


gemeenskap

OOS-KAAP/SUID-KAAP

Elda Kruger
Streeksorganiseerder

Tel: 079-996-5299
E-pos: eldak@atkv.org.za

gemeenskap

SKIEREILAND/WESKUS

Elize Fortuin
Streeksorganiseerder

Tel: 021-880-1761
E-pos: elizefortuin@atkv.org.za

gemeenskap

BOLAND/KAROO

Almero Oosthuizen
Streeksorganiseerder

Tel: 021-880-1761
E-pos: almeroo@atkv.org.za


onderwys

GAUTENG/LIMPOPO

Melvin Tobias
Streeksorganiseerder

Tel: 011-919-9033
E-pos: melvint@atkv.org.za

gemeenskap

GAUTENG/MPUMULANGA

Magon Mouton
Streeksorganiseerder

Tel: 011-919-9051
E-pos: magonm@atkv.org.za

gemeenskap

NOORDWES/NAMIBIë

Marco van den Berg
Streeksorganiseerder

Tel: 011-919-9096
E-pos: marcov@atkv.org.za


gemeenskap

Elize Fisher
Administratiewe beampte

Tel: 011-919-9062
E-pos: elizef@atkv.org.za

gemeenskap

Herna Adams
Organiseerder: AbbAsorg

Tel: 011-919-9114
E-pos: hernaa@atkv.org.za

gemeenskap

Veulan Vraagom
Hulporganiseerder: AbbAsorg

Tel: 011-919-9061
E-pos: VeulanV@atkv.org.za


ONDERWYS KONTAK

onderwys

Seymour Bothman
Senior Bestuurder: Onderwysafdeling

Tel: 011 919-9102
Faks: 0862620216
E-pos: seymourb@atkv.org.za

onderwys

André Hendricks
Projekorganiseerder (HK) Opleiding en Ontwikkeling aan:
Onderwysers, Leerders, Ouers, SBS, SBL, Sekr. & Admin en Wêreldonderwysersdag

Tel: 011 919-9104
Faks: 011 886-5459
E-pos: andreh@atkv.org.za

onderwys

Jerome Steenkamp
Projekorganiseerder (HK) Opleiding en ontwikkeling aan:
Onderwysers, Leerders, Ouers, SBS, SBL, Sekr. & Admin Sterskool en Onderwyskonferensie

Tel: 011 919-9096
Faks: 011 886-5459
E-pos: jeromes@atkv.org.za


onderwys

Annelie Oosthuizen
Projekorganiseerder (HK) Opleiding en Ontwikkelng aan:
Onderwysers, Leerders, Ouers, SBS, SBL, Sekr. & Admin en Onderwyskonferensie

Tel: 011 919-9151
Faks: 011 886-5459
E-pos: annelieo@atkv.org.za

onderwys

Melvina Mason Hearne
Projekorganiseerder (HK) Opleiding en Ontwikkeling aan:
Onderwysers, Leerders, Ouers, SBS, SBL, Sekr. & Admin en Frederick van Zyl Slabbert-instituut (leierskap)

Tel: 021 880-1761
Faks: 021 880-1946
E-pos: melvinam@atkv.org.za

...